יצרני דודי שמש

מה תצטרכו לשאול יצרני דודי שמש לפני הקנייה?

גם בתחום דודי השמש, לא חסרים יצרנים ומשווקים שלא עומדים בתקנים, עושים שימוש בחומרים לא איכותיים  וכדומה. לפני שאתם נהיים חלק מרשימה ארוכה של לקוחות שעבדו עליהם, הנה כמה קריטריונים שכל ייצור דודי שמש חייב לעמוד בהם ללא יוצא מן הכלל.

ייצור דודי שמש – מה חשוב שיהיה במוצר?

יצרני דודי שמש אמינים ידעו את הרשימה הזו בעל פה. אך מה לגביכם, צרכנים יקרים? האם אתם יודעים כיצד לבחור?

  • תו תקןלא רק עבור דודי שמש וחשמל, אלא אפילו קולטי שמש צריכים לעמוד בתקנים שעל פי מכון התקנים הארצי. אל תרגישו לא בנוח ובקשו מהיצרן להראות לכם תו התקן. כמו כן, ניתן לערוך בדיקה קצרה במכון התקנים עצמו האם למשווק יש תו תקן עדכני.
  • שסתום ביטחוןאלמנט חשוב ביותר במוצר. שסתום הביטחון מוודא שהמים שהתחממו לא ישנו את כוונם ויחזרו חזרה אל הצנרת, מה שעלול לגרום נזק רב למתקן וגם לעצמכם.
  • אופן התקנה נכוןיש לוודא עם המתקין שהמוצר מותקן רק באופן אנכי ולא במאוזן. זאת כדי למנוע בזבוז מיותר של חשמל.
  • הצטברות האבניתקיימים אביזרים נילווים רבים שיכולים לגרום לאבנית להצטבר ולזרז את הצורך בהחלפה של המכשיר. מאיץ חום למשל ידוע בכך שהוא מעלה את הסיכוי להצטברות האבנית.

יצרני דודי שמש – אמינות היא הדבר החשוב ביותר!

משך הזמן בו הדגם החדש שלכם יחזיק מעמד תלוי באיכותו, והיא תלויה באמינות של המשווק ממנו רכשתם אותו. אם תוודאו היטב שהיצרן הוא אמין וכי ייצור דודי שמש נעשה אצלו בצורה הטובה ביותר, בלי לעשות הנחות לעצמו ותוך עמידה בכל התקנים והצווים, תוכלו להיות רגועים בבחירה שלכם ולהתקלח בשקט…

טכנאים, מתקינים, יצרנים ומשווקים מוצאים בעזרת פורטל מחממים. כל שנדרש מכם הוא למלא את הטופס הקצר שכאן בתחתית העמוד ונאתר אותם עבורכם בצ'יק צ'ק. כמה זה עולה? בחינם לגמרי, כמובן! בהצלחה בקנייה..