החלפת חמם לדוד שמש

החלפת חמם לדוד שמש – למה אתם זקוקים לה וכמה היא עולה?

מעטים המכשירים וההתקנים בתחום המדובר שלא מתקלקלים מדי פעם או מתבלים עם שימוש קבוע ויום יומי. התרמוסטט עשוי להתקלקל פתאום, הטיימר או מאיץ החום עלולים להכשל בתפקידם, ובנוסף, גם החלפת חמם לדוד שמש היא הכרחית לעיתים. בואו לגלות מדוע וכמה אתם צפויים לשלם עליה.

מה תפקידו של החמם?

החמם תומך ומסייע לעבודתו של דוד השמש. מאחר והמתקן פועל תוך ניצול האנרגיה הסולרית הטיבעית, לא יזיק לו חיזוק חיצוני מדי פעם שיעזור לו בחימום המים, וכאן נכנס החמם לתמונה; החמם, בדומה למערכת חשמל, תורם לחימום המים בדיוק בימים שאין בהם הרבה שמש וקשה להתקלח בטמפרטורת המים הקיימת.

מתי צריך להחליף ולמה?

כאמור, גם חמם עלול להנזק משימוש תדיר ולכן מומלץ לבצע החלפת חמם לדוד שמש אחת לשנתיים בערך. אם אינכם בטוחים כי הגיע הזמן לקנות חמם חדש, פנו לקבלת ייעוץ מטכנאי מקצועי בהקדם כדי לא להגיע למצב של מקלחות קרות בתקופת החורף, בה ימי השמש הם נדירים ביותר.

הסיבה הנפוצה ביותר שגורמת להחלפת חמם היא הצטברות של אבנית בחמם, כמו שקורה בכל התקן אחר שבא במגע עם מים לעיתים קרובות. במקרים בעייתיים יותר יכולה אף להופיע חלודה על החמם, מה שברוב המקרים לא ישאיר מקום לספק ויצריך רכישה של חמם חדש.

כמה יעלה להחליף אותו בחדש?

בהתאם לעצת הטכנאי, יכול להיות שתיאלצו לרכוש חמם חדש. מחירו ינוע בין 150 שקלים ל-300 שקלים, תלוי בסוג היצרן ובאיכותו.

הגיע העת עבור החלפת חמם לדוד שמש?

סבורים כי החמם איננו עושה את עבודתו כבעבר? זקוקים לייעוץ לגבי תיקון או החלפה הדגם שברשותכם? פורטל מחממים נכנס לפעולה! מלאו את השדות הבאים עם כמה פרטים אישיים ליצירת קשר, ונוכל לשלוח אליכם מומחים בתחום; ספקים ויצרנים, טכנאים ומתקינים, במחירים הטובים ביותר, באיכות המעולה ביותר, ביעילות ומהירות מרבית. השירות ניתן לגולשי הפורטל בחינם וללא התחייבות.