דוד שמש ראשון לציון

זקוקים לעזרתו של בעל מקצוע אמין בתחום דוד שמש ראשון לציון? אצלנו בפורטל מחממים, תמצאו את אנשי המקצוע המובילים ביותר בתחום בכל רחבי הארץ!

יתרונותיו הרבים של דוד השמש

בניגוד לדוד החשמלי, אשר מצריך מאיתנו לערוך שימוש בחשמל בכל פעם שאנו זקוקים למעט מים חמים, דוד השמש אשר מתעל את אנרגיית השמש לשם חימום המים, עשוי לחסוך מאיתנו כאבי לב מיותרים בכל פעם שנקבל את חשבון החשמל. קולטני השמש המהווים חלק עיקרי מהמערכת של המתקן, הופכים את קרני השמש לאנרגיית חום הודות לצבעם הכהה וכך מחממים את המים המצויים במיכל.

כיום, נהוג לערוך שימוש בשני סוגים עיקריים של קולטני שמש:

  • קולטנים רגילים בעלי מסגרות פח וזכוכית שקופה.
  • קולטנים חדשניים העשויים זכוכית מחוסמת.

היות ומרבית מדודי השמש המודרניים מכילים בתוכם מחמם מים חשמלי, אין כל צורך לחשוש ממחסור במים חמים בימי החורף הקרים שכן, תמיד ניתן ללחוץ על המתג החשמלי וליהנות ממים חמים בכל עת ועת.

דוד שמש ראשון לציון – איך תדעו אם הדגם שמשווקים לכם הוא מקורי או מזויף?

דודי השמש התקינים מיוצרים בהתאם לתו תקן מחמיר, על מנת להימנע מתקלות ולהיזהר מזיופים. אולם, כמו בכל תחום אחר, גם כאן ניתן להיתקל בבעלי מקצוע המזייפים את תו התקן ומוכרים דודים מזוייפים.

לכן, בבואכם לרכוש דוד שמש ראשון לציון מבעל עסק מסוים, דרשו מבעל העסק לשווק לכם אך ורק מוצר של יצרן מוכר בשוק. כך, תדעו לבטח כי מדובר בדגם בטיחותי, אמין ותקין. בנוסף, המוצרים של המשווקים המורשים נמכרים עם תעודת אחריות של חמש שנים לפחות ולכן עשויים לחסוך ממכם הוצאות מיותרות בגין תיקונים שונים.

מתקן חימום המים שלכם התקלקל אך אתם חוששים מפנייה לבעלי מקצוע לא אמינים? כאן, בפורטל מחממים, תמצאו את כל אנשי המקצוע האמינים והמיומנים ביותר בתחום, ברחבי הארץ כולה.

כל שעליכם לעשות הוא למלא את טופס יצירת הקשר המופיע על גבי האתר ללא כל עלות וללא התחייבות.