דוד שמש סולארי

כיום, מהווים הדגמים הסולארים פתרון חימום מים ירוק וידידותי לסביבה, החוסך לצרכן ממון רב. כאן, בפורטל מחממים תוכלו למצוא את כל המידע לו אתם זקוקים אודות דוד שמש סולארי, לצד אנשי המקצוע המומחים ביותר בתחום.

מהי אנרגיה סולארית

אנרגיה סולארית הינה אנרגיה מתחדשת המופקת ישירות מקרני השמש. ניתן להפוך את קרני השמש הן לחשמל והן לאנרגיה תרמית ולהשתמש בהן למגוון מטרות שונות כגון חימום מים, ייבוש כביסה ואפילו בישול. את האנרגיה הסולארית ניתן לנצל באופן מיידי או לאגור לשם שימוש מאוחר יותר.

דוד שמש סולארי

דוד השמש הביתי משמש לשם חימום מים לצרכים ביתיים שונים. המתקן מורכב ממספר חלקים כשקולטי השמש שלו הם אלו האחראיים על הפיכת קרני השמש לאנרגיית חום. קולטי השמש אשר הופכים את המתקן הבייתי מחשמלי לכזה הנחשב ל"דוד שמש סולארי", בנויים בצורה מלבנית בעלת גוון כהה, לשם קליטה מקסימלית של קרני השמש.

מתוך קולטי השמש יוצא צינור מלא במים, המעביר את המים שהתחממו בזכות קולטי השמש אל המיכל הגדול עצמו. ברוב הדגמים המודרניים ישנו גוף חימום חשמלי אשר ניתן לערוך בו שימוש בימי החורף בהם קרינת השמש אינה מספקת לשם חימום המים.

תחזוקה שוטפת של דודי השמש

לרוב, דודי השמש אינם מצריכים תחזוקה שוטפת גבוהה אולם, כדאי מאוד להזמין טכנאי מומחה אחת לשנתיים-שלוש, על מנת שיבדוק את תקינותם של קולטי השמש בפרט ושל גוף המוצר בכלל. טכנאי מומחה יבצע בדיקה מקיפה, יסיר אבנית, ינקה את קולטי השמש ואף יצבע אותם בעת הצורך. על מנת להבטיח את תקינותו לאורך זמן, כדאי לבצע בדיקות עצמיות של במידת האפשר, כגון ניקוי קולטי השמש בעזרת מטלית לחה ולהתקין מסנן מים על הצינור הראשי של המתקן.

מעוניינים לקבל ישירות אליכם הצעות מחיר מצד המומחים המובילים ביותר בארץ להתקנת דגמים סולאריים? מלאו את טופס יצירת הקשר המצורף ללא כל עלות וללא כל התחייבות ואנו נפנה אליכם את טובי אנשי המקצוע.