דוד שמש פתח תקווה

זקוקים לדוד שמש חדש? מחפשים בעל מקצוע אמין בתחום דוד שמש פתח תקווה? מה הבעיה? במחממים – פורטל דודי השמש, תמצאו את אנשי המקצוע המובילים ביותר בתחום דודי השמש בכל רחבי הארץ!

דוד שמש – פתרון ירוק וחסכוני לחימום מים

דוד השמש עורך שימוש בקרני השמש על מנת לחמם מים לצורכי רחצה ובכך חוסך מאיתנו את ניפוחו המיותר של חשבון החשמל החודשי, כתוצאה מחימום מים חשמלי. שני חלקיו העיקריים של דוד השמש הינם מיכל המים וקולטני השמש אשר בשל צבעם הכהה הופכים את קרני השמש לאנרגיית חום, המחממת את המים המצויים במיכל.

כיום, ישנם שני סוגים עיקריים של קולטני שמש:

  •  קולטנים רגילים בעלי מסגרות פח וזכוכית שקופה.
  • קולטנים חדשניים העשויים זכוכית מחוסמת ומחוספסת.

בנוסף, מרבית דודי השמש החדשים מכילים בתוכם מאיץ חום שתפקידו לחמם את המים במהירות באמצעות חשמל, בימים בהם קרינת השמש אינה מספיקה לשם חימום המים.

דוד שמש פתח תקווה – כיצד למצוא איש מקצוע אמין ולהימנע מדודי שמש מזויפים

החוק בישראל מחייב את השימוש בדודי שמש לשם חיסכון באנרגיה. בנוסף, דודי השמש מיוצרים בהתאם לתו תקן מחמיר, על מנת להימנע מתקלות ובעיות מיותרות. אולם, ישנם בעלי עסקים המזייפים את תו התקן ומייצרים דודי שמש מזויפים.

לכן, בבואכם לרכוש דוד שמש פתח תקווה מבעל עסק מסוים, יש לוודא כי הדודים אותם הוא משווק הם של יצרנים מוכרים בשוק וכי הם עומדים בכל התקנים הנדרשים. שימו לב! לפי חוק דוד שמש אשר נוצר במפעל תקני ומורשה מגיע עם אחריות בת חמש שנים לפחות.

תקלות נפוצות

מרבית מן התקלות הנפוצות בדודי השמש אינן מצריכות את החלפתו של הדוד כולו, למעט מקרה בו נוצרה נזילה מגוף הדוד עצמו. את יתר התקלות ניתן לפתור בקלות יחסית בעזרתו של איש מקצוע אמין ומומחה בתחום.

זקוקים לדוד שמש חדש אך חוששים מאנשי מקצוע לא אמינים? במחממים – פורטל דודי השמש תוכלו לקבל ישירות אליכם הצעות מאנשי המקצוע האמינים והמומחים ביותר בתחום הדודים בכל רחבי הארץ!

כל שעליכם לעשות הוא למלא את טופס יצירת הקשר המופיע על גבי האתר ללא כל עלות וללא התחייבות.