טיימר לדוד שמש

אם גם אתם תוהים בכל פעם שאתם יוצאים מהבית אם שכחתם את הדוד דולק או לא, אם גם חשבון החשמל שלכם מגיע לשיאים חדשים בכל פעם מחדש, אם גם אתם נוטים לשכוח את הדוד פועל למשך יממות ומגלים זאת מאוחר מדי – יש לנו פתרון עבורכם! טיימר לדוד שמש יפתור לכם את הדאגות!

חיי היומיום שלנו הם ללא ספק עמוסים ולחוצים, אנו בקושי מצליחים לזכור מה עלינו לעשות בשעה הקרובה, כך שכיבוי והדלקת הדוד הן פעולות מאוד מינוריות ביחס למטלות הגדולות שמונחות על כתפינו. לכן, כשתשומת הלב שלנו אינה מרוכזת בפרטים הקטנים, אנו חייבים פתרון זמין, יעיל ומשתלם.

טיימר לדוד שמש

טיימר עבור דוד השמש פועל למעשה על מנגנון המופעל להיכנס לפעולה בשעה מסוימת ולכבות את עצמו בשעה אחרת. הטיימר מפעיל את מנגנון החימום וכך מבטיח מים קרים, גם בימים קרים – מבלי שתצטרכו לקום ולהפעיל את דוד השמש או לחלופין, לכבות אותו.

מחירים מומלצים

באופן עקרוני, אין מחיר אחיד עבור טיימרים. המחיר משתנה על פי סוג הטיימר, היצרן ואיכותו. מחירים של טיימרים כיום נעים בין כמה עשרות שקלים לבין כמה מאות שקלים, דבר אשר משתלם בסופו של דבר ומתקזז עם החיסכון בחשמל שמעניק הטיימר.

ניתן לרכוש טיימר לדוד שמש בכל חנות חומרי בניין, כמו גם ברשתות עשה זאת בעצמך. חשוב לבדוק את סוג שקע הקיר שלכם, על מנת לדעת להתאים לו אחד משני סוגי הטיימרים הקיימים: מלבני או ריבועי.

אופן ההתקנה

התקנה נכונה של הטיימר תמנע, כאמור, הפעלות מיותרות של גוף החימום, דבר אשר יחסוך לכם מאות שקלים בחשבון החשמל, ואף ימנע נזקים אשר עשויים להיגרם לדוד עצמו בעקבות חימום יתר. אין מחלוקת על כך שטיימר כזה הוא חובה בכל בית בו מותקן דוד שמש.

את ההתקנה ניתן לבצע באופן עצמאי, רק בתנאי שאתם או הקרובים אליכם מבינים בחשמל. חבל לגלות שההתקנה החובבנית תעלה לכם יותר מעלות הטיימר עצמו. באופן כללי, כל חשמלאי מוסמך יכול להתקין עבורכם את הטיימר במהירות, בקלות וביעילות מירבית.

אז אם אתם החלטתם להפסיק להשתעבד להדלקתו וכיבויו של דוד השמש, אם גם אתם מעוניינים לקנות ולהתקין טיימר עבור הדוד – הגעתם למקום הנכון! אנו בפורטל מחממים ניצור עבורכם קשר עם בעלי המקצוע המומחים בתחום ונאתר את העסקאות המשתלמות ביותר, כדי שתוכלו ליהנות ממים חמים ללא דאגות –  עוד היום!