דודי שמש וחשמל

זקוקים לדוד שמש חדש? מחפשים בעל מקצוע בתחום תיקוני דודי חשמל ושמש? הגעתם למקום הנכון! מחממים – פורטל דודי השמש איגד בעבורכם את כל אנשי המקצוע המובילים ואת כל המידע לו אתם זקוקים תחת קורת גג אחת!

דודי חשמל ושמש

דודי שמש וחשמל מורכבים ממספר חלקים, כשהחשובים ביותר בהם הינם מיכל המים וקולטי השמש. צבעו הכהה של קולט השמש הופך את קרינת השמש הפוגעת בו לאנרגיית חום, המחממת את המים המצויים במיכל.

לרוב, בתוך מיכל המים עצמו ישנו גוף חימום חשמלי, למקרים בהם כמות השמש אינה מספקת ויש צורך לחמם את המים שבמיכל באופן חשמלי.

תקלות שכיחות המצריכות בעל מקצוע מומחה בתחום דודי שמש וחשמל

כמו בכל מוצר אחר, גם בדודי השמש והחשמל מתרחשות לעתים תקלות. אולם, את מרבית התקלות ניתן לפתור בקלות יחסית והן אינן מצריכות את החלפתו של הדוד כולו. תקלות שכיחות אותן ניתן לפתור בעזרתו של בעל מקצוע מומחה בתחום הינן:

  • הצטברות של אבנית- כתוצאה מהצטברות אבנית, המים אינם מגיעים אל גוף החימום כהלכה. מצב זה גורם לקצרים חשמליים ו/או למים לא חמים מספיק לרחצה. במקרה זה יש צורך להחליף את גוף החימום בעלות ממוצעת של 300 ₪.
  • נזילה מתושבת גוף החימום (פלאנג')- במקרה זה יש להחליף את התושבת בעלות ממוצעת של עד 400 ₪.
  • נזילה מגוף דוד השמש והחשמל – במקרה של נזילה מגוף הדוד עצמו, יש להחליף את הדוד כולו. עלותו של דוד חשמל או שמש חדש משתנה בהתאם לגורמים כגון יצרן, שיטות חימום וגודל הדוד. המחירים הממוצעים נעים בין 500 ל-1500 ₪, בהתאם לגורמים שציינו.

על מנת להימנע מאי נעימויות הכרוכות בהתמודדות אל מול אנשי מקצוע לא אמינים, אנו ממליצים לכם לבקש המלצות של לקוחות קודמים, או לקרוא תגובות של לקוחות ברחבי רשת האינטרנט.

מילוי טופס יצירת הקשר המופיע על גבי האתר, יאפשר לכם לקבל ישירות אליכם הצעות מאנשי המקצוע המובילים והאמינים ביותר בתחום דודי השמש והחשמל, ללא כל עלות וללא כל התחייבות!

אז למה אתם מחכים?