מחיר קולטי שמש

מחפשים מידע אודות יתרונות השימוש בקולטי שמש ואודות מחירי קולטי שמש? הגעתם למקום הנכון! מחממים – פורטל דודי השמש איגד בעבורכם את כל המידע החיוני לו אתם זקוקים, כמו גם הצעות שירות מטעם אנשי המקצוע המובילים בישראל.

דודי שמש

דוד השמש מאפשר לנו לקבל מים חמים באמצעות קליטת אנרגיה מקרני השמש, מבלי לנפח את חשבון החשמל החודשי. דוד השמש מורכב ממיכל מים המכיל בין 80 ל-300 ליטר ומים, קולטני שמש כהים, צינור להעברת מים ועוד מספר אביזרים חיוניים כגון גוף חימום חשמלי, לימים בהם קרינת השמש אינה מספקת.

קולטי השמש מחממים את המים המצויים במיכל באמצעות משטח הפולט חום ומחמם את המים בשיתוף עם האנרגיה המופקת מקרני השמש. לרוב, קולטי השמש ימוקמו באזור האופטימאלי ביותר לקליטת אנרגית השמש כגון גג הבית.

מחיר קולטי שמש

מחיר קולטי שמש נקבע באמצעות מספר גורמים: יצרן הקולט, גודל הקולט והחומר ממנו עשוי הקולט. על מנת לוודא כי קולט השמש הינו איכותי ומסוגל לתפוקה מקסימאלית, יש לוודא מספר קריטריונים חשובים:

  • יש להתאים את גודל קולט השמש לגודל דוד השמש עצמו. אם יש ברשותכם דוד שמש גדול, בחרו בקולטי שמש גדולים ולהיפך.
  • בחרו קולט שמש העשוי מרכיבים איכותיים ועומד בתו התקן שנקבע לפי חוק.
  • בחרו קולט שמש הצבוע בצבעים עמידים לחלודה.
  • זכרו! קולט שמש העשוי מרכיבים איכותיים יבטיח מים חמים גם בימים הקרים. לכן, מחירי קולטי שמש נקבעים בהתאם לאיכות הקולטים ולחומר ממנו הם עשויים. במקרה זה, עדיף להוציא סכום חד פעמי גבוה יחסית וליהנות ממים חמים מבלי להוציא סכומי כסף אדירים על חשבון החשמל החודשי.

מחפשים בעלי מקצוע אמינים בתחום דודי השמש וקולטני השמש? חוששים משרלטנים? הגעתם למקום הנכון! כאן, במחממים – פורטל דודי השמש, תמצאו את כל נותני השירות האמינים והמומלצים ביותר בתחום דודי השמש – יבואנים, יצרנים, ספקים, טכנאים, מתקינים לשם החלפת דוד שמש ועוד.

כל שעליכם לעשות הוא למלא את פרטיכם בטופס יצירת הקשר המופיע על גבי האתר ולקבל ישירות אליכם את מיטב ההצעות ללא עלות וללא כל התחייבות!