תיקון דודי חשמל

רכשתם דוד חשמל והוא הפסיק לעבוד? הפעלתם את הדוד והוא גרם לקצר חשמלי בבית? הזמן הדרוש לחימום המים נהיה ארוך יותר? אתם שמים לב שחשבון החשמל שלכם התנפח לאחרונה? יש לזה פתרון מהיר ויעיל! בואו ללמוד הכל על תיקון דודי חשמל!

דוודים חשמליים הם מצרך חיוני ואפילו הכרחי בעיקר עבור חודשי החורף, אם כי גם בקיץ שמור להם תפקיד נכבד למדי. קשה לחשוב על מקלחת חמה ומהבילה בחורף גשום וקר, מבלי להזכיר את יתרונות הדוד החשמלי.

תיקון דודי חשמל

למרות הכל, גם הדוד האיכותי ביותר מתקלקל ונהרס ככל שחולפות השנים, ולכן יש צורך בתיקונו במקרים קלים ואפילו בהחלפתו במקרים קיצוניים. כאשר מדובר בתיקון בלבד, מומלץ להכיר את התקלות השונות שעשויות להיגרם, על מנת להבין אם בעל המקצוע שהזמנתם הוא אכן מקצועי ואמין או שמא שרלטן שמבקש להרוויח על חשבונכם.

- אחת התקלות הנפוצות בדודי חשמל היא גוף חימום אשר מתקלקל, כתוצאה מהצטברות אבנית סביבו ובגוף הדוד עצמו. תיקון דוד חשמל בעל גוף חימום מקולקל היא אינה פעולה יקרה ומסובכת, אלא מסתכמת בשליפת גוף החימום הישן והכנסת אחד חדש, לאחר ניקוי הדוד משאריות האבנית.

- תקלה נוספת אשר עשויה להיגרם היא קלקול של התרמוסטט עקב שימוש רב בדוד או בשל פגיעה חיצונית. גם תיקון של בעיה מהסוג הזה אינה כרוכה בבעיות ועלויות גבוהות.

- עוד בעיה נפוצה היא נזילת מים מהדוד, אשר עשויה לגרום לקצר עקב גילו המתקדם של הדוד. חשוב לציין שאם מדובר על נזילה מגוף הדוד עצמו, לא ניתן יהיה לתקן את הבעיה בקלות ועליכם לקחת בחשבון את הצורך בהחלפת הדוד הישן לחדש.

כיצד תבחרו אנשי מקצוע עבור תיקון דוד חשמל?

לא חסרים בעלי מקצוע בענף הדוודים, אשר אינם מוסמכים ומהימנים ב-100 אחוז. חשוב מאוד לשים לב למספר פרמטרים לפני שמזמינים בעל מקצוע, על מנת שלא לגלות בסופו של דבר שמדובר בשרלטנים:

- בדקו היטב לגבי בעל המקצוע שבחרתם. האם הוא ותיק בתחום? האם יש עליו המלצות חיוביות? האם הוא מיומן מספיק בתחום של תיקון דודי חשמל לטווח ארוך?

- שימו לב למספר שנות האחריות שמעניק לכם בעל המקצוע. וודאו שאתם מקבלים אחריות ארוכה ככל הניתן, בנוסף לשירות נלווה בכל בעיה ותקלה שעשויות להתרחש.

אז אם אתם מחפשים בעל מקצוע מהימן עבור תיקון דוד חשמל או התקנת דוד חשמל, אנו בפורטל מחממים נשמח לעזור! באמצעות שירות חיפוש ואיתור בעלי מקצוע מקצועיים, מיומנים ומהימנים, תוכלו להיות בטוחים שתקבלו את ההצעות המשתלמות ביותר!