דודי שמש הרצליה

נמאס לכם לנפח את חשבון החשמל בגלל ששוב אין מים חמים? אולי הגיע הזמן לטפל בדוד שמש! כאן, במחממים – פורטל דודי השמש, תמצאו טכנאים, מתקינים וספקים של דודי שמש בכל רחבי הארץ!

מהו דוד השמש

הדוד מורכב ממיכל מים ומקולטני שמש, אשר בתוכם עובר צינור מים. בשל צבעו הכהה של הקולט, הופכת הקרינה לאנרגיית חום המלהיטה את המים המצויים במיכל. קולט השמש מותקן לרוב על גג הבית, על מנת להיחשף לכמה שיותר קרני שמש ישירות. לרוב, מותקן בדוד השמש מתקן חימום חשמלי, לזמנים בהם קרני השמש אינן מספקות.

מתי יש להחליף את דוד השמש

מרבית התקלות העשויות להתרחש בדוד השמש אינן דורשות את החלפתו. לרוב, מדובר בהצטברות אבנית הדורשת את החלפתו של גוף החימום, או בנזילה מהתושבת (פלאנג') ובהחלפתה. בניגוד למה שאנשי מקצוע לא אמינים וודאי יגידו לכם, התקלה היחידה הדורשת החלפה של דוד השמש כולו הינה כאשר גוף הדוד עצמו נוזל.

דודי שמש הרצליה – כיצד למצוא איש מקצוע אמין

הבעיה השכיחה ביותר בעבודתם של אנשי מקצוע לא אמינים הינה גביית סכומי כסף אדירים בעבור עבודה לא יסודית אשר לא תמנע את הישנותה של התקלה. על מנת לוודא כי בחרתם בבעל מקצוע אמין, המתמחה בתיקון דוד שמש בהרצליה, עליכם להיות מודעים למחירי השוק של דוד השמש עצמו ושל התיקונים הדרושים בו:

  • טווח המחירים של דוד שמש חדש הינו 500-1500 ₪ והוא נקבע בהתאם לנפח הדוד, ליצרן שלו ולשיטת החימום שלו.
  • עלות ממוצעת של החלפת גוף החימום עומדת על 300 ₪.
  • עלות ממוצעת של החלפת התושבת (פלאנג') עומדת על 400 ₪.

זקוקים לשירותיו של איש מקצוע בתחום דודי השמש אך חוששים משרלטנים? הגעתם למקום הנכון! מחממים – פורטל דודי השמש מאפשר לכם להגיע לאנשי המקצוע האמינים ביותר בתחום דודי שמש הרצליה בפרט ובכל רחבי הארץ בכלל.

כל שעליכם לעשות הוא למלא את טופס יצירת הקשר המופיע על גבי האתר ולסמן את השירות הנדרש לכם כגון: דוד שמש בהרצליה. השירות באתר ניתן ללא עלות וללא כל התחייבות.