דוד שמש וקולטים

אם אתם זקוקים להתקנה של דוד שמש חדש, מעוניינים לבצע ניקוי או התקנת קולטים, או נתקלתם בכל בעיה אחרת ואתם חייבים למצוא בעל מקצוע שיפתור את התקלות – אל דאגה! בואו לגלות הכל על דוד שמש וקולטים!

פעמים רבות קורה שאנו נתקלים בבעיות עם מכשירים שאין לנו מושג לגבי אופן פעולתם. הפתרון לכך הוא בדרך כלל פשוט מאוד ומסתכם בהזמנה של בעל מקצוע מיומן אשר מתקן את התקלה ברגע וגובה סכומים מופקעים.

המצב לא חייב להיות כזה. אינכם חייבים לשלם את מיטב כספכם על תיקון תקלות, שעם מעט יותר מודעות הייתם יכולים לסדר בעצמכם או להבין לפחות מה נדרש מבעל המקצוע לעשות ולהעריך אם התשלום שהוא דורש הוא אכן ריאלי או שמא מוגזם.

דוד שמש וקולטים – כל מה שרציתם לדעת ולא העזתם לשאול

לא קיים כמעט בית בישראל אשר אינו משתמש בדוד שמש או חשמל לצורך חימום מי המקלחת בימים קרים, אולם לא הרבה יודעים כיצד הוא פועל וממה הוא מורכב. למעשה, המכשיר היעיל הוא מתקן המורכב בדרך כלל על גג הבניין ותפקידו לנצל את האנרגיה הטבעית של השמש על מנת לחמם באמצעותה את המים המצויים בו.

דוד השמש מורכב מארבעה חלקים עיקריים: קולטים, דוד אגירה, צנרת ומערכת גיבוי. הקולטים מורכבים באופן כללי מצינורות נחושת, פח שחור הנועד לבלוע את האור ולוח זכוכית חד כיוונית, אשר מונעת את יציאת קרני השמש. שילוב זה מהווה "מלכודת" לחום, אשר תורם לחימום המים.

דוד שמש וקולטים אמורים להחזיק מעמד זמן רב, אולם קיים בלאי טבעי אשר דורש טיפול ותיקון מפעם לפעם. חשוב מאוד להקפיד על ניקוי חיצוני בסיסי של הקולטים באמצעות מטלית, על מנת להגן עליהם מלכלוך אשר עשוי לחבל בפעולתם.

אם בכל זאת נתקלתם בבעיה או תקלה, חשוב מאוד להזמין בעל מקצוע מיומן ואמין, אשר יפתור את המצב בצורה נכונה ויעילה. אנו בפורטל מחממים נשמח לאתר עבורכם את בעלי המקצוע האיכותיים ביותר ולקשר ביניכם עוד היום, כדי שתהיו בטוחים שבחרתם בצורה נכונה!