דודי שמש אמקור

מתעניינים לגבי אמקור דודי שמש ומערכות שמש?

באופן כללי, מערכות סולריות בדירות ובתים פרטיים הן כבר לא דבר נדיר. יותר אנשים מבינים היום את היתרונות הרבים שיש למערכת המבוססת על אנרגיה טיבעית, את החיסכון בכסף וניצול משאביו הטיבעיים של היקום. האם גם אתם תהיתם לגבי דודי שמש אמקור , דודים של חברות אחרות ומערכת שמש?

דוד שמש אמקור ומערכת שמש- האם זה בשבילכם?

שימוש באנרגיית השמש לצורכי חימום שאינו דורש התערבות מלאכותית היא החסכונית ביותר שיש. היא מונעת את הצורך לבזבז כסף על חשמל או סולר ובהתחשב בעובדה שהשמש זורחת בישראל ברוב ימות השנה, חבל יהיה שלא לנצל אותה עד המקסימום.

תוכלו לשקול התקנה של מערכת מסוג זה וגם דודי שמש אמקור במידה והמרחק שלה מדירתכם לא יעלה על 15 מטרים. אם אינכם בטוחים מהו המרחק או שאין באפשרותכם למדוד אותו, פנו לקבלת ייעוץ.

דודי שמש אמקור מיוחדים כי הם…

  • בעלי ציפוי "מאיץ חום" יעילים
  • קולטים וצנורות איכותיים ביותר
  • מגיעים תמיד עם אחריות על ידי המתקין
  • כוללים גם שירותים למתגוררים בחו"ל
  • מאפשרים הסדרי תשלומים נוחים ביותר הנותנים מענה לכל כיס

אמקור דודי שמש, ציפויים וקולטים

הציפויים הנפוצים איתם אמקור דודי שמש וחברות נוספות עושות שימוש הם אפוקסי, אמייל ובטון. יתרונו הגדול של האמייל בכך שהוא אינו מאפשר לאבק ולכלוך לדבוק בו ולכן נשמר לאורך זמן ונחשב לאיכותי ביותר.

ישנו מגוון רחב של קולטי שמש שתוכלו לבחור מתוכו כשתרצו לרכוש דוד שמש אמקור; קולטי נחושת, ברזל הייטק ועוד. את סוג הקולט מתאימים קודם כל לאיזור בו נמצא הבית. למשל, עבור איזורים קרים כגון ערים בצפון או ירושלים, רצוי לרכוש קולטים מברזל. עם זאת, באופן כללי קולטי נחושת מומלצים יותר מאחר והם מונעים הצטברות של אבנית וניתן לתקן אותם בקלות יחסית בכל מקרה של תקלה או בעיה.

קולט הייטק של חברת אמקור נודע בשל הזכוכית המחוסמת שלו. הוא נחשב לקולט מעוצב שאינו נשבר מהר ואפקטיבי ביותר בקליטת קרני השמש. המסגרת שלו עשויה אלומיניום בשלל צבעים וגוונים והיא כמובן לא מחלידה גם במגורים באיזורים לחים כמו הים.

שימוש בגז או שמש? יתרונות וחסרונות

אנשים רבים בוחרים להתקין מערכת חימום המתבססת על גז. החיסרון הגדול ביותר של הגז בהשוואה לשימוש החינמי במערכת השמש הוא שעלות בלון גז היא גבוהה למדי. בנוסף, נדרש לבצע בדיקות בטיחות תכופות ותיקונים של המתקן על ידי טכנאי, מה שגם כרוך בסכומי כסף לא מבוטלים.

חיסרון נוסף הוא בטיחות. השימוש בהתקני גז לצורכי חימום מים התגלה כמסוכן ואף קטלני במשך השנים, עד כדי כך שהיום יש המלצה גורפת להמנע מהתקנת מערכת גז בבית. שימוש במערכת שמש איננה מסכנת כהוא זה את יושבי הבית והיא היעילה ביותר שיש היום.

מחפשים דוד שמש אמקור חדש ורוצים ליהנות ממחירים מעולים במאמץ מינימלי? השלימו את השדות שבטופס הקצר פה למטה וקבלו בהקדם פניות מיצרנים, ספקים, מתקינים או טכנאים העוסקים בדודים! יחד איתנו תהפכו את החורף הבא לחם ונעים במיוחד…