כמה עולה דוד שמש

קשה מאוד לחשוב על בית בישראל שאינו נהנה משירותיו של דוד שמש, רגיל או חשמלי. אם אתם נמצאים בשלב בו אתם מעוניינים לרכוש או להחליף את דוד השמש שלכם – מומלץ שתקראו את המאמר הבא!

מרבית האנשים רוכשים או משכירים בתים אשר מותקנים בהם דודי שמש מלכתחילה, כך שאינם נאלצים להתמודד עם קנייה או בירור של עלות דוד שמש. למרות זאת, כמו כל דבר בחיים, גם דודי השמש הם אינם בני אלמוות, ולפעמים שובקים חיים. מצב כזה מצריך קנייה והתקנה של דוד חדש, דבר אשר גורם ליותר ויותר אנשים לתהות כמה עולה דוד שמש.

אז כמה עולה דוד שמש?

כמו מרבית המוצרים הנמכרים בשוק, גם עלות דוד שמש נעה על טווח מחירים משתנה על פי איכות, חברה מייצרת ועמידות. אין מחיר אחיד מומלץ, אולם יש מספר פרמטרים חשובים שיש לקחת בחשבון כשעומדים מול קנייה של דוד שמש כזה או אחר.

- ראשית, צריך להפריד בין מחירים של דוד שמש חשמלי קלאסי, לבין דוד אשר פועל על עיקרון חימום המים באמצעות גז. המחירים ביניהם יהיו כמובן שונים, ועליכם להחליט מה אתם מעדיפים באופן אישי.

- עלות דוד שמש של חברה בלתי מוכרת יהיה פשוט ועל כן זול יותר. עם זאת, חשוב מאוד לזכור שמרבית הדוודים היקרים, אשר שייכים לחברות מוכרות, נושאים תו תקן – דבר הכרחי לביטחונכם שהדוד יעבוד במשך שנים רבות לאחר קנייתו והתקנתו.

- שימו לב שמחירו הסופי של דוד החשמל שתזמינו יכלול גם את עלות ההובלה וההתקנה. עם זאת, הזמנת דוד שמש מחברה גדולה או מתקין מקצועי, תכלול מעין חבילת התקנה, אשר תוריד מהעלויות הסופיות ותחסוך לכם כמה מאות שקלים.

- קיים הבדל בין מחיר של החלפת דוד חשמל קיים לבין מחירה של התקנה חדשה לגמרי, אשר תדרוש הכנת תשתית ועבודה מסובכת וארוכה יותר.

כיצד תוכלו להבטיח לעצמכם עלות דוד שמש הוגנת?

אין ספק שעם טווח המחירים הקיים בשוק, קשה להבחין מהו מחיר הוגן ומה הוא מחיר מוגזם. לכן אנו בפורטל מחממים נשמח לעמוד לרשותכם ולאתר עבורכם את בעלי המקצוע ההוגנים, המקצועיים, המיומנים והמשתלמים ביותר, תוך ביצוע השוואת מחירים  – כדי שהתשובה שתקבלו על השאלה כמה עולה דוד שמש תהיה: עלות הוגנת וכדאית!