קולטי שמש השוואת מחירים

במדינת ישראל שטופת השמש, זה נראה רק הגיוני לנצל את משאב הטבע הזה ולהופכו למשהו שימושי, למשל מים חמים בבית. גם בעונת החורף הקצרה, ימים חשוכים בהם השמש לא מאירה כלל הם נדירים ביותר, וכמעט בכל יום ניתן להנות משעה אחת לפחות של אור שמש חמים. אז איך אפשר לנצל אור זה לטובתנו?

קולטי שמש – פתרון פשוט לכל בית בישראל

בארץ כמעט על כל גג ניתן למצוא דוד שמש שמספק לנו מים חמים כל השנה. החלק החשוב בו נקרא "קולט שמש" וזהו בעצם משטח מלבני שחור שאחראי על בליעת קרני השמש שמחמם לאחר מכן את המים שזורמים בצינורות הדוד. בישראל נהוג להציב את קולטי השמש לכיוון דרום על מנת להשיג קליטה מרבית של אור שמש.

איך בוחרים קולטי שמש?

לפני שרוכשים דודי שמש וקולטנים, בשביל לדעת שהמוצר שברשותנו עושה את המיטב עבורנו, חשוב להתאים לו קולט שמש אופטימאלי:

- צורה מלבנית עם מידות של 80 ס"מ על 180 ס"מ.

- הקולט צריך להיות שחור לשם בליעה מרבית.

- קולטי השמש צריכים לפנות לכיוון דרום בזווית של 57 מעלות על מנת לקלוט כמות אור אופטימלית.

פורטל מחממים – קולטי שמש השוואת מחירים בקליק אחד!

בשביל להיות בטוחים שאתם מקבלים את הטוב ביותר, חשוב לערוך סקר שוק של קולטי שמש השוואת מחירים. צריך לבדוק מהן ההצעות השונות ומה אתם מקבלים בתמורה לכספכם. הדרך הפשוטה ביותר לעשות היא באמצעות פורטל מחממים שכאן. איך זה עובד?

זקוקים למידע נוסף אודות מחיר קולטי שמש? באתר ניתן למצוא טופס שאותו יש למלא. זמן קצר לאחר מילוי הטופס ייצרו עמכם קשר ספקי קולטי שמש השוואת מחירים ודגמים מובילים ואמינים עם הצעות מחיר. אתם יכולים לבחור את הצעת המחיר המשתלמת ביותר בלי לצאת מהבית.