דודי שמש בירושלים

אמרו לכם שלא כדאי לכם להתקין דודי שמש בירושלים?

אזור ירושלים אכן מתאפיין במזג אויר קריר, מעונן וחורפי יותר מחלקים אחרים בארץ. אבל בין זה לבין לא להתקין כלל מערכת שמש – המרחק גדול.

שבירת המיתוס וגילוי הכדאיות

אם אתם מתגוררים בירושלים והסביבה ואתם רגילים לשמוע את המתואר מעלה. הרשו לנו להודות לכם בשם חברת החשמל על כל השנים שאתם נמנים בין לקוחותינו הנאמנים. אין אנו אומרים שבירושלים לא קר, אך גם מספר הימים שבהם השמש יוקדת על ראש ההר אינם מעטים.

ניצול חום השמש הטבעי לשם חימום המים יכול לחסוך לכם מאות שקלים בחשבון החשמל. כידוע גופי חימום צורכים לא מעט אנרגיה. ובעולם בו המגמה היא לחסוך באנרגיה ולצמצם את הצריכה לא להתקין דודי שמש בירושלים זה פשוט אבסורד.

אך מה כן תעשו בקשר לאותם ימים חורפיים?

בניגוד לעבר בו דודי שמש וחשמל היו בנפרד, כיום רוב הדגמים המודרניים מתפקדים בשני אופנים: חימום המים באמצעות קרני השמש ובאמצעות חשמל.

איך זה פועל? במתקן החימום הביתי שלכם מותקן בנוסף גם גוף חימום אותו ניתן להפעיל באותם ימים בהם לא הייתה מספיק שמש כדי שהמים יהיו חמים מספיק.

יש לכם בבית רק דוד חשמל? חושבים על התקנת מערכת שמש? המתקן התקלקל ואתם חייבים טכנאי היום? אם אין לכם כוח להמשיך לחפש באינטרנט, אם נמאס לכם להתקשר לבעלי מקצוע תפוסים אנחנו נעזור לכם. כל התשובות והפתרונות בתחום מהיום מרוכזים לנוחיותכם במקום אחד.

השאירו פרטי התקשרות ואתם ובני משפחתכם תוכלו להנות ממים חמים ללא הגבלה – השירות באתר ניתן בחינם ואינו מחייב בלקיחת שירות. כל המטרה שלנו לעזור לכם לקבל את השירות המתאים לכם במינימום זמן וכסף.