דודי שמש כרומגן

סבורים כי דודי שמש כרומגן וכדומה לא יכולים להתקלקל?

בכל הנוגע לדודי שמש וחשמל נהוג לנקוט במדיניות של "רחוק מהעין, רחוק מהלב". אם תשאלו כל אחד מה הוא יודע על דודים, הוא ודאי יצביע על מתג ההדלקה והכיבוי שנמצא ליד הדלת של חדר האמבטיה ושמספיקה לו הידיעה שמים חמים ונעימים יזרמו עליו כשייכנס למקלחת.

אך כל יצרן, כמו גם כרומגן דודי שמש, יתריע בפני נזקים אפשריים ובלאי לדודים שלנו, ועל הצורך התמידי להערך מראש למצב בו ניאלץ לקנות דוד חדש…

אם הדוד התקלקל במהלך החורף והתרגלתם כבר להעביר את המקלחות באמצעות דליי מים שהרתחם בעזרת הקומקום החשמלי, כדאי למהר ולתקן את הדוד. מה כבר יכולות להיות התקלות? בואו וגלו.

דודי שמש כרומגן ועוד- גם דוד נהיה חולה לפעמים!

תמיד תהיתם מה עלול לקרות לדוד שנמצא הרחק הרחק במעלה הגג? אז ככה:

  • הצטברות של אבנית- תופעה פופלארית ביותר. הסכנות הן שאבנית עלולה לסתום ולחסום את מעברי המים. ולא רק זה, אלא שהיא גם יכולה לחדור אל המים שאנו שותים, מתקלחים איתם או עושים איתם כביסה.

סביר להניח כי את ניקוי האבנית לא תוכלו לבצע בעצמכם ותיאלצו להזמין את שירותיו של טכנאי דודים. כרומגן דודי שמש ויצרנים נוספים יוכלו להציע לכם גם התקנת מסנן לקבלת מים נקיים יותר.

  • נזילות-  גם הצינורות עלולים להינזק, להשבר או להסדק, מה שמוביל ברוב המקרים לנזילות של מים ואף לנזקים בתקרה. במקרה כזה רוב הסיכויים שלא תצליחו להציל את הדוד ותצטרכו לפנות אל כרומגן דודי שמש ועוד לצורך רכישת דוד חדש.
  • בלאי- גם הדוד המצויין והשמור ביותר לא אמור להחזיק מעמד יותר מ-10-15 שנות חיים.

כרומגן דודי שמש ועוד- מחפשים דוד חדש?

אם כל ניסיונות התיקונים עלו בתוהו, הדוד מלוכלך וישן מדי או בכלל התעופף לו מהגג, אל תדאגה. קניית דוד חדש איננה עניין מסובך מדי. כל שעליכם לעשות עכשיו הוא להשוות מחירים, להתייעץ עם אנשי המקצוע הנכונים ולהתחדש לכם בדוד שיעבוד פיקס!

מדוע להתאמץ לחינם? אנו במחממים- פורטל דודי השמש רוצים מאוד לעזור לך במציאת ספקי דודים או טכנאים לכל בעיה שתתעורר עם הדוד שלכם. מחפשים פתרונות יצירתיים למניעת נזקים? צריכים להחליף את קולטי השמש או את דוד החשמל? השאירו איתנו כמה פרטים כדי שנוכל לאתר עבורכם בחינם וללא התחייבות את האנשים הטובים ביותר בתחום!