כרומגן מחירים

מחפשים דוד של כרומגן מחיר והתקנה? בואו לגלות כמה זה יעלה לכם

החורף עומד להגיע ואתם חוששים שדוד החשמל שלכם לא יעמוד בחימום המים? אולי הגיע הזמן להחליף אותו בדוד חדש. רכישה של דוד חדש כרוכה במספר סקרים שכדאי לעשות ובין היתר לבדוק לגבי יצרנים, ספקים ומשווקים, כרומגן מחירים וכדומה. בואו ונראה איך עושים את זה בדרך הכי בטוחה והכי זולה שיש.

ראשית עליכם להגדיר מהו המצב בדירה ובאיזה סוג של דוד אתם מעוניינים.  האם אתם בונים בית חדש ומחוייבים בהתקנת דוד שמש? האם הדוד בדירתכם הישנה שבק חיים כבר בחורף שעבר וצריך להחליפו? האם יש צורך בפינוי של דוד ישן בנוסף להתקנה? כל הפרטים הללו ישמשו אתכם כשתערכו משא ומתן עם היצרן והמתקין של הדוד.

כרומגן מחירים, סוגי דודים והתקנות

על פי הרגלי צריכת המים אצלכם בבית, החליטו איזה מהדודים הבאים הכי מתאים לכם:

  • דוד חשמל-  מותקן בנוסף לדוד שמש או בבתים שאין בהם דוד שמש בכלל. מדובר בגוף הפועל על חשמל ומחמם את המים ללא צורך בקולטי שמש טיבעית.
  • דוד שמש- הדוד הוותיק והמוכר, עומד על גג הבניין והמים מתחממים באמצעות קליטת קרני השמש. כיום כמעט ואין בית בישראל שאיו בו דוד שמש. דוד השמש שלכם נפגע? כדי לבדוק לגבי חברת כרומגן מחיר והתקנת דודים.

כרומגן מחיר ואחריות

כל יצרן מהימן יספק תעודת אחריות עבור דוד השמש או החשמל שלו. למשל, אחריות של כרומגן היא לרוב עבור 5 שנים מיום ההתקנה. בנוסף לאחריות כמובן שיש לבדוק עמידה מוקפדת בתקנים הישראלים. דודים שלא עומדים בתו התקן או שלא הותקנו כראוי עלולים לגרום לנזק ואף לסכנת חיים.

בעת הקנייה יש לוודא ששאלתם את כל השאלות הנכונות: מהו נפח הדוד המתאים לכם? עבור חישוב הנפח הרצוי של הדוד, התייעצו עם איש מקצוע. במידה ואתה יחיד בבית לא תצטרך דוד גדול מדי ונפח של כ-50 ליטר אמור להספיק לך, למשל. מה המחיר כולל בדיוק- האם הוא כולל רק את הדוד או גם אביזרים נוספים וצנרת? האם יש לשלם על ההתקנה בנפרד או שגם היא כלולה במחיר? לרוב מחיר ההתקנה יהיה תלוי גם במיקום הדוד; התקנה על גג רעפים למשל עלולה להיות יקרה יותר.

תוכלו למצוא אצל כרומגן מחיר מצויין!

אז כמה כל זה אמור לעלות? ראשית קחו בחשבון כי דוד גדול יותר יהיה גם יקר יותר. טווח המחירים של דודי שמש וחשמל בעלי 80-200 ליטרים הוא בין 1800 ל- 5000 שקלים.

זקוקים למידע נוסף על כרומגן מחירים, ספקים ויצרנים נוספים? נוכל לעזור לכם! מלאו את השדות שבטופס הקצר בלי התחייבות ותוכלו להנות ממשווקים ויצרני דודים שישמחו ליעץ לכם ולהעניק לכם שירות מהיר.