דוד חשמל 80 ליטר

כל מה שתצטרכו לדעת על דוד חשמל 80 ליטר

גוף החימום בבית התקלקל ואתם זקוקים לחדש? לא יודעים מה בדיוק יתאים לכם – דוד חשמל 80 ליטר או דוד חשמל 60 ליטר? לפני הקנייה, כדאי להיות מצוידים בכל המידע הדרוש כדי לדעת בדיוק מה לשאול את העסק אצלו את מבצעים את הרכישה. ושלא יעבדו עליכם!

כל בית צריך שיהיה בו מתקן חימום שעובד כמו שצריך. לצערינו, מים לא התברכו ביכולת לחמם את עצמם ואף אחד לא ממש אוהב להתקלח במים קרים כשקר בחוץ. הנה מספר פרטים על התקנה של דוד חשמל, מחירים ותיקונים שהכנו עבורכם:

  • הדגמים השונים מגיעים בנפחים של 30-45 ליטר,  80-60 ליטר ו- 120 ליטר. יש להתאים את גודל הדוד לכמות האנשים בבית הצורכים מים חמים באופן קבוע. דגם קטן למשל בנפח של 30 ליטר יכול להספיק לבן אדם יחיד בבית, בעוד שמתקן של 120 ליטר יתאים למשפחה מרובת ילדים.
  • הסכום שתוציאו כולל גם התקנה שעלותה תלויה במיקום המכשיר בבית והאם הוא נמצא על הגג או בתוך הדירה עצמה, וגם בשאלה אם נדרש פינוי של המתקן הישן לפני ההתקנה.
  • מחיר התקנה של דגם 30 ליטר ינוע בין 1150 ל-1550  שקלים, התקנה של מתקן בנפח של 60 ליטר יהיה בטווח של 1200 שקלים ועד 1800, כאשר מחירו של דוד חשמל 120 ליטר יעמוד על 1500 שקלים בממוצע ובהערכה גסה.
  • תיקונים אפשריים כוללים בין היתר תיקון הפילטר של מגן האבנית, תיקון של מאיץ החום, התרמוסטט, טיימר וכדומה. מחיר תיקון יכול להתחיל מ- 150 שקלים ולהאמיר עד לסכום של 550 שקלים ומעלה.

איך מוצאים דוד חשמל 80 ליטר במחיר מעולה?

מחפשים מתקן חימום חדש במחיר אטרקטיבי או לתקן משומש? ברוכים הבאים לפורטל מחממים! דרכינו תוכלו לקבל פניות מכל אנשי המקצוע הרלוונטיים לתחום; משווקים, יצרנים, מתקינים ועוד. איך עושים את זה בחינם וללא כל התחייבות? ממלאים את השדות הבאים וממתינים ליד הטלפון, הנציג ישוב אליכם במהירות.