וסת לחץ מים

חשבון המים מנופח? התקינו וסת לחץ מים

בזבוז מיותר של מים בשימוש ביתי לא רק מוסיף למחסור המים הארצי, אלא גם מגדיל את החור בארנק שלכם. אפילו היום, עם כל הקמפיינים הטלויזיונים, אנשים רבים לא מודעים לדרכים הפשוטות בהן יוכלו לחסוך במים ולעובדה שהם יכולים ליישם אותן כבר מהיום, ובמאמץ קטן ביותר. ומה לגבי וסת לחץ מים, כבר התקנתם?

לחסוך במים ב-4 צעדים פשוטים

כך תוכלו להפחית את צריכת המים בבית, בקלות ובמינימום מאמצים:

  • בעת שטיפת כלים- שטיפת כלים כוללת שפשוף באמצעות ספוג וסבון, ושטיפה במים. כשאתם דואגים להסרת הלכלוך מהצלחת או הכוס, סיגרו את הברז ופיתחו אותו שנית כשערמתם כבר כמה כלים על השיש אותם צריך לשטוף, ושיטפו אותם יחד.
  • עשו שימוש במים הקרים- כולם פותחים את הברז במקלחת כמה דקות לפני שהם נכנסים כדי לא לקבל מכת קור, בציפייה למים החמים. אם תניחו דלי מתחת לברז בינתיים, תוכלו להשתמש במים הקרים האלה לצורך שטיפת הרצפה, השקיית עציצים וכדומה.
  • המעיטו באמבטיות- כמות המים הנדרשת למילוי אמבטיה היא גדולה למדי. אם אתם מאוד אוהבים אמבטיות ולא יכולים להמנע מהן כליל, קיבעו לעצמכם אמבטיה מפנקת אחת לכמה שבועות, ובין לבין  השתדלו להסתפק במקלחות זריזות.
  • תקנו דליפות ונזילות- בבתים רבים יש דליפות זעירות מהאסלה או מהברז ומשום שהן לא מהותיות מדי, נוטים להזניח את הטיפול בהן. אך גם נזילה קטנה שהיא יומיומית יכולה להגדיל את חשבון המים בצורה משמעותית.

הדרך הטובה ביותר לחסוך- וסת לחץ מים

סביר להניח שאתם לא ממש יודעים מהו לחץ המים אצלכם בבית. כדי לבדוק זאת, תוכלו להזמין אינסטלטור שימדוד את הלחץ המדוייק וייעץ לכם אם אתם זקוקים לוסת לחץ שיקטין את לחץ המים בכל פתיחה של ברז. תתפלאו לגלות כמה השיטה הזו יעילה לחיסכון במים!

זקוקים לדוד חשמל חדש או התקנת וסת לחץ מים? ברוכים הבאים למחממים- פורטל דודי השמש! מלאו את הטופס הבא ונפנה אליכם אנשי מקצוע, טכנאים וספקים בחינם וללא כל התחייבות מצדכם.