שאלות ותשובות

למי מיועד הפורטל בפורטל?

הפורטל משמש כצומת דרכים המשלבת בצורה חכמה בין מידע כללי על תחום הדודים ומאגר עצום של בעלי מקצוע בתחום הדודים לבין הלקוחות הפרטיים. כך שתוכלו  לקבל מידע מקדים ולנצל את היתרונות הרבים בפניה למאגר של בעלי מקצוע.

יש אפשרות לקבל שירות עוד היום?

בהחלט. מכיוון שאנו עובדים עם מגוון רחב של בעלי מקצוע בפריסה ארצית גם אם אחד מאנשי המקצוע שיפנו אליכם לאחר השארת הפרטים לא יוכל לעמוד בלו"ז שלך תוכלו למצוא בקלות אחד אחר.

מה המחיר של השירות?

השירות של של קבלת הצעות המחיר והפניה עצמה אינם כרוכים בתשלום. לגביי עלות הביקור, העבודה והחלפים תוכלו לבדוק עם נותני השירות שיפנו אליכם. זה מה שנפלא בשירות! משהו לא נראה לכם אתם פשוט ממשיכים לבעל המקצוע הבא.

במה כרוכה השארת פרטים?

אז קודם כל הרשו לנו להסיר דאגה מליבכם: השארת פרטים הינה בחינם ולא מחייבת אתכם בשום צורה שהיא בלקיחת שרות כזה או אחר. השירות שלנו נועד כדי להפוך את הקישור ביניכם ובין איש המקצוע המתאים לנוח וקל.

איך זה עובד?

זה מאוד פשוט. השארת מספר פרטי התקשרות ומספר מילים לגביי סוג העבודה שאתם צריכים שתבוצע. ברגע ששלחתם את טופס הפרטים הוא מגיע לחברתנו והנתונים שבטופס עוברים התאמה מהירה של סוג העבודה האזור ובעלי המקצוע המתאימים לעבודה. כאשר זמן קצר לאחר מכן תקבלו מספר פניות של בעלי מקצוע מהם תוכלו להתרשם ולהחליט עם מי לבצע את העבודה.

השירות נועד רק למכירה של דודים חדשים?

ממש לא. בין אם בחרתם לרכוש או להחליף דוד לבין אם אתם זקוקים לתיקון קטן ואפילו בדיקה תקופתית אנשי השירות שעובדים איתנו ישמחו לתת לכם מענה אדיב ומקצועי.

מי הם בעלי המקצוע שיחזרו אלינו?

בחברתנו אנו מרכזים את מיטב בעלי המקצוע. רק האמינים, המקצועיים והאיכותיים ביותר נמצאים אצלנו במאגר. אנחנו עמלים רבות ומבצעים מעקב אחר שביעות רצון הלקוחות מאנשי המקצוע עימם אנו עובדים, כך שאתם תוכלו לדעת שאתם בידיים טובות ומנוסות.