המלצות גולשים

"וואוו זה היה מהר. השארתי פרטים וכבר אחרי עשר דקות קיבלתי ארבע הצעות שונות. כמה נוח ופשוט – אתם ענקים חסכתם לי כאב ראש גדול."

                                                                                                           עודד יוזלרי, אשקלון

"אהבתי את זה שאני יכול לבחור מי מגיע אליי. זה ממש נותן לי בטחון ולהרגיש נוח כשאני יודע שעשיתי בדיקה קצרה של מחירים והצעות. ככה אני יודע בדיוק למה לצפות ומה אני מקבל עבור הכסף שלי."

                                                                                                                 משה כהן, חולון

"הצלתם אותי! איך תמיד שבעלי נוסע למילואים כל הניסים והנפלאות קורים? הדלקתי את הדוד אבל שום דבר לא קרה. בעלי, כמובן לא זמין. מכיוון שמעולם לא התעסקתי עם דברים שכאלו לא ידעתי אפילו למי לפנות. חיפשתי באינטרנט, הגעתי לאתר שלכם שנראה לי סבבה ומכיוון שכל מה שנדרש ממני זה להשאיר מספר פרטים בסיסיים לא חששתי והלכתי על זה. צלצל אליי בעל מקצוע בשם יעקב שנפגש איתי באותו אחר הצהריים – ביצע בדיקה ומסתבר שהלך חלק אלקטרוני קטן. התשלום היה הגיוני לחלוטין. כשהדוד יתקלקל אני אדע לומר לבעלי איפה לחפש."

                                                                                                            עידית נבון, הרצליה

"תמיד פקפקתי בכל השירותים האלה באינטרנט. אבל לאחר שנתקעתי עם דוד שלא עובד ושני ילדים קטנים שלא התקלחו בשעות הערב החלטתי לאזור אומץ. רק רציתי להודות לדודו שהיה מדהים והגיע אליי באותו הערב על אף השעה המאוחרת ולומר שבזכותכם עכשיו אני קצת פחות מפחדת ויודעת שיש באינטרנט גם דברים טובים."

                                                                                                                       ציפי, נתניה

"ביום שישי בבוקר בינואר האחרון התקלקל לנו הדוד. בתור מישהי שגרה בצפון ויש לה ילדים בבית אתם ודאי מבינים כמה זה חשוב שיהיו מים חים לסוף השבוע. כמעט אבדתי עצות וההתחלתי להפנים שלמצוא מישהו שיבוא אליי ביום שישי לא אמצא, כאשר במקרה נתקלתי באתר שלכם והחלטתי לנסות. בעל המקצוע הראשון שהתקשר באמת לא היה זמין להגיע אבל איציק, הבחור השני שהתקשר אליי היה אצלי תוך שעה – וכך הצלתם אותי ממקלחת קרה בסופ"ש. תודה."

                                                                                                                  חנה כץ, נהריה