אודות השירות

פורטל הדודים הוקם במטרה למנוע את החיפושים המייגעים אחר בעל מקצוע טוב. אנחנו יודעים שיש צורך בתיקון דוד, החלפה או התקנה בזמנים הכי לא נוחים ולכן אנחנו הקמנו פתרון יעיל ונוח המגשר בין הלקוחות לבין אנשי המקצוע. כל בקשה המועברת דרך הפורטל מועברת ונענית על ידי אנשי המקצוע הטובים ביותר העונים לדרישות העבודה באזור.

המטרה 

מתן מענה מהיר ויעיל ללקוחות בתחום דודי השמש והחשמל תוך שמירה על מקצועיות ורמת שירות לא מתפשרת.

הדרך

יצירת קשרי עבודה עם מספר רב ככל הניתן של בעלי מקצוע בתחום העונים לסטנדרטים גבוהים של מקצועיות אמינות ושירות. זאת על מנת שנוכל לספק לכל לקוח מענה על ידי הצעת מספר חלופות של נותני שירות ביניהם יוכל לבחור את איש המקצוע המתאים ביותר לעבודה לה הוא נדרש.

שביעות רצון

אין אנו מסתפקים ביצירת קשר וצירוף איש מקצוע למאגר שלנו. אנשי המקצוע שמופנים ללקוחותינו עוברים בקרות של לקוחות סמויים, סקרי שביעות רצון של לקוחות ועוד. כל זאת על מנת להבטיח לכם בטחון ושביעות רצון מהבחירה להשתמש בשירותי הפורטל.

הלקוח

הלקוח הוא ערך עליון מבחינתנו. אנו מאמינים שלקוח מרוצה הוא לקוח שקיבל איזון מושלם בין מחיר לבין שירות ואיכות. הפורטל מאפשר ללקוח ביצוע סקירה מהירה ויעילה של מחירים, עלויות והמלצות ללא התרוצצויות מיותרות. כך למעשה הכוח נשאר בידי הלקוח והסיכוי שיצא לא מרוצה קטן.

השאירו פרטים ונסו אותנו! אנחנו מבטיחים שלא תצטערו ומכיוון שאין שום התחייבות מצידכם אין לכם מה להפסיד. השאירו פרטים היום והצטרפו לאלפי לקוחות מרוצים שיודעים שבשביל בעל מקצוע טוב לא צריך להתרוצץ יותר.